Lotnummer: 3001

Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3027

Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3029

Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3033

Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3044

Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 3059

Ad Snijders (1929-2010), 'Danae II', olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '98 -gat in doek midden boven-, 50 × 40 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3060

Charles Stegeman (1924-2013), boom, kleurpotlood en aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 27 × 18 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 3061

Co Westerik (1924-2018), 'Plantsoen', pen en aquarel op papier, m.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 12 × 20 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 3062

Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3070

Machiel Hopman (1928-2001), abstracte compositie, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd -stukje verfverlies linksonder-, 80 × 79,5 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 3073

Kees Manders (1913-1979), bouwplaats, aquarel en gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 30,5 × 41 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3074

David Hutter (1935-1990), mannelijk naakt vanaf de rug gezien, roodkrijttekening, r.o. gesigneerd, 32 × 23 cm, daarbij: boekwerkje betreffende de kunstenaar

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3075

Fred Pollack (1943), 'No. 55', gemengde techniek op papier, verso op lijst gesigneerd en gedateerd 2008, 11,5 × 14,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3081

Ad Snijders (1929-2010), abstracte kleurencompositie, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 × 21,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3106

Gérard Grassère (1915-1993), 'Geluidstransformatie', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '79, verso getiteld, 60 × 50 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3112

Paul Johan du Toit (1965-2014), 'Moving Point', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2000, 61 × 50 cm, inclusief twee publicaties over de kunstenaar, waarvan één gesigneerd, en kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 3126

Theo Michels (1908-1981), rivierlandschap met huizen en brug, gemengde techniek, r.o. gesigneerd 48,5 × 63 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3127

Dirk Breed (1920-2004), brug in Noord-Hollands landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 57,5 × 98 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 3129

Richard Karel Peskovski (1907), 'Aan mijn biechtvader in aandenken', aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 49,5 × 63,5 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 3145

Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), kinderen in de regen, potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, 10 × 11,5 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 3151

Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3152

Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3153

Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3158

Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm

Hamerprijs: € 1900

Lotnummer: 3167

Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de Jonge

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3168

Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3169

Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3179

Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3180

Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3183

Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3189

Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3191

Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3192

Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 3193

Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3194

Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cm

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 3195

Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3196

Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3198

Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3205

Zuid-Europese School: Mediterraans straatje, acrylverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 70 × 30 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3206

Jules Verschuuren (1920), abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 75 × 110 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3208

Hollandse School: abstracte voorstelling van bedrijvigheid in de haven, gouache op papier, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '65, 56,5 × 41 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3209

Hélène Bueno (1949), 'Het meisje in mij', aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd 1983 met label, 53 × 69 cm, daarbij: Johannes Bezaan (1894–1952), stilleven met wajangpoppen, pastel op papier, l.o. gesigneerd, 67 × 94 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3210

P. Vachin (XX), 'Table dans les verts', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 60 × 81 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3264

Theo Mackaay (1950), religieuze voorstelling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140,5 × 140,5 cm

Hamerprijs: € 2100

Lotnummer: 3303

Oude krijt- en potlood tekening van landschap op gebruind papier -defecten-, 49 × 32 cm

Richtprijs: € 20-30

Lotnummer: 3305

Haagse School: de vissers komen thuis, olieverf op karton, r.m. onduidelijk gemonogrammeerd, 16 × 33,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3331

Jeanpierre Capron (1921-1997), kuststad bij nacht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 22 × 34 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3332

Hollandse School: roze bloemen op blauwe achtergrond, gemengde techniek op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'A. Berger, 92', 42 × 34 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3333

Ori Ben-Zeëv (1949), kleurrijke voorstelling met engel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 38 × 29 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3351

Toegeschreven aan Piet Dieleman (1956), vrouw in donkere ruimte, olieverf op doek, niet gesigneerd, 70 × 90 cm

Richtprijs: € 400-600